sobota, 20 października 2012

Instagryf na Japan Fest 2012

W dniach 19-20 października odbyła się w Szczecinie impreza Japan Fest przybliżająca kulturę kraju kwitnącej wiśni. Nie mogło tu zabraknąć rownież i przedstawiciela naszego skromnego blogu. Jeżeli rownież postanowiliście odwiedzić Japan Fest z waszymi aparatami, oznaczcie swoje zdjęcia na Instagram tagiem #japanfest_szczecin oraz oczywiście #instagryf.

P.s. Na stoisku Zanshin.pl otrzymaliśmy wspaniały podarunek dla naszego bloga: Maneki Neko, czyli japońskiego Kota Szczęścia. Mamy nadzieję że przyniesie on szczęście naszemu blogowi. Domo Arigatou!:)

środa, 17 października 2012

Koniec przerwy urlopowej i zdjęcie tygodnia

Urlop się skończył, czas wracać do pracy. Przepraszam za "ciszę w eterze". Postaram się, by takie sytuacje już się nie powtórzyły.

Poniżej prezentuję zaległe Zdjęcie Tygodnia. Tym razem jest to zdjęcie wnętrza 2-go oddziału Poczty Polskiej w Szczecinie autorstwa użytkownika jaroslaw_marciuk.
Szczecin kryje wiele niesamowitych miejsc, zachęcam więc do ich odkrywania i prezentowania właśnie poprzez zdjęcia na Instagramie i tagowanie ich tagiem #instagryf. Dzięki temu będą się one pojawiały w naszej galerii.