poniedziałek, 19 listopada 2012

Mgła

 Polska Złota Jesień została zastąpiona Polską Mglistą Jesienią. Czyżby koniec z ciekawymi zdjęciami? Nic bardziej mylnego. Tak gęsta mgła może dodać do powszechnie znanych miejsc odrobinę tajemniczości.
Mglisty poranek na Deptaku Bogusława

 Zapraszam więc do korzystania z okazji jaką jest mgła i do fotografowania. Nie zapomnijcie otagować waszych zdjęć na Instagram tagiem #instagryf.

wtorek, 6 listopada 2012

Instagram wprowadza profile online

 Jak podaje serwis Creative Bloq Instagram w ciągu kilku najbliższych dni uruchomi profile dostępne z poziomu przeglądarki. Użytkownicy dostaną możliwość przeglądania i edycji swojego profilu, jak również łatwiejszego śledzenia profili innych użytkowników, komentowania ich zdjęć jak również dodawania ich do ulubionych. Profile wyglądem przypominać będą Timeline z Facebook'a, bardziej jednak od niego schludne.
 Nowe profile będą dostępne w ciągu kilku następnych dni, chociaż niektórzy użytkownicy mogą zauważyć zmiany wcześniej. Jeżeli chcecie zobaczyć już teraz jak to wszystko wygląda polecam odwiedzić profil @mycookingdiary . Swoje opinie umieszczajcie w komentarzach poniżej.

Instameet w Szczecinie - ktoś chętny?

 Co chwilę gdzieś na świecie odbywają się Instameets - nieformalne spotkania użytkowników Instagram. Podczas takich spotkań można wymienić się doświadczeniami, uzyskać poradę jak robić lepsze zdjęcia lub wspólnie pofotografować.
 Czy są wśród Was chętni by takie spotkania odbywały się również w Szczecinie? Czekamy na Wasze komentarze.

Instagryf na Twitterze

 Ponownie ruszył nasz kanał na Twitterze. Zapraszamy do obserwowania!

Król Maciuś I

 Dziś po godzinie 9 idąc lub jadąc ul. Rayskiego można było zauważyć ekipę demontującą pomnik Króla Maciusia I-go przed budynkiem w którym kiedyś mieściła się Szkoła Podstawowa nr 54. Bez obaw. Pomnik nie zniknie, lecz zostanie przeniesiony w nowe miejsce. W jakie? To pytanie do Was.